Krajalnica 493 5

Member XXL

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak i delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została sporządzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i realizację maszyny. Artykuły z jakich zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie posiadają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siła. Dodatkowe elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje więcej wyposażona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy wybiera się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w prac przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.